rápia Vás mokrá pivnica, vlhké steny a vlhkosť, radón a plesne v dome ? Na problémy s vlhkosťou máme riešenie ! Elektrofyzikálny systém DryPol® odstráni vlhkosť, plesne a radón z muriva rýchlo, lacno, bez stavebných zásahov už od šiesteho mesiaca od spustenia ...   Zvoľte bezkontaktný systém vysúšania vlhkosti z muriva, ktorý si jednoducho objednajte prostredníctvom tejto webovej stránky.   PPrístroj na ekologické vysúšanie vlhkosti muriva Vám doručí dôveryhodná spoločnosť na dobierku. Po zostavení a kontrole môžete začať vysúšať murivo takmer ihneď.   Najskôr je treba prístroj za pomoci jednoduchého náradia zostaviť a umiestniť na vlhkú stenu podľa priloženého návodu.   Tešte sa z vysušeného muriva bez vlhkosti, baktérií, plesní, sporov a radónu už od šiesteho mesiaca od spustenia.

Blog používateľa Redakcia

Vysušenie muriva a eliminácia vzlínania vody len za 1 293,- €

Nielen v letných mesiacoch sa majitelia vlhkých stavieb rozhodujú, akú technológiu zvoliť na odstránenie vlhkosti z muriva. Murivo môže byť v teplých dňoch, keď je často i nižšia vzdušná vlhkosť, vystavené slnečným lúčom, a väčšinu vlhkých stavieb možno vyvetrať tak, aby sa odstránil nepríjemný zápach, ktorý sa v stenách stavieb napadnutých vzlínajúcou vlhkosťou vyskytuje.

Technológie, ktorými možno vykonať sanáciu vlhkého muriva

Ľudia už vymysleli a vyskúšali v praxi mnoho technológií sanácie vlhkého muriva s rôznymi výsledkami vysúšania. 

Nebezpečný radioaktívny radón a vzlínajúca vlhkost v murivu

Rádioaktívny nebezpečný prvok radón sa v podloží stavby viaže na vodu. Steny stavby, ktoré sú vlhké, teda postihnuté kapilárnou vzlínavou vlhkosťou, nasávajú z podložia stavby vlhkosť spoločne s rádioaktívnym radónom.

Vianočná akcia na vysušovanie muriva zo zľavou končí

Vianočná akcia, ktorú sme pre Vás predĺžili do konca Januára 2014 končí. Mali ste možnosť obstarat prístroj DryPol 50 za cenu prístroja DryPol 30 a získať zľavu 300,- €. Ale nezúfajte: pripravujeme pre Vás už čoskoro ďalšie zaujímavé akcie a zľavy !

Vianočný darček na sanáciu a vysušovanie muriva elektroosmózou - až 300,- € pre Vás !

Rozdávame vianočný darček za viac ako 300,- € !

Vysušenie vlhkých múrov na elektrofyzikálnom princípe elektroosmózy

Ako vykonať sanáciu vlhkosti muriva bez stavebných zásahov rýchlo, ekologicky a lacno ?

Majitelia vlhkých domov veľmi často s vykonaním sanácie vlhkosti muriva otáľajú

Mnoho budov v našich mestách i dedinách sa stretáva s problémom, ktorý popisujeme ako vlhké murivo

Vysušovanie muriva, odstranenie plesní a hydroizolácie stavieb elektroosmózou

Po niekoľkých mesiacoch technológie DryPol® začína voda v kapilárnych riečiskách vlhkého muriva odchádzať

Vianoce 2012 - praktický darček ...

 

VIANOCE 2013 štartujú

Onedlho štartuje vianočná akcia na rok 2013- ku každému objednanému prístroju DryPol System® dostanete praktický darček - český výrobok, meteostanicu Tesla s vstavaným budíkom s funkciou SNOOZE

Majte vždy aktuálne informácie, alebo sa zúčastnite zaujímavých súťaží

Majte vždy aktuálne informácie, alebo sa zúčastnite zaujímavých súťaží prostredníctvom sociálnych sietí. Radi Vám zodpovieme akékoľvek otázky a naopak - sami Vás informujeme o aktuálnych trendoch a novinkách.

Sanacie vlhkosti a vysusovanie vlhkého muriva unikátnou metódou DryPol System® s následnou kompletnou hydroizoláciou stavieb |  Vysusovanie-Sanacie-Muriva.sk

DryPol System ® patrí medzi najvyspelejšie technológie na trhu vysušovanie vlhkosti muriva a hydroizolácie stavieb | Vysusovanie-Sanacie-Muriva.sk

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer

TOPlist