rápia Vás mokrá pivnica, vlhké steny a vlhkosť, radón a plesne v dome ? Na problémy s vlhkosťou máme riešenie ! Elektrofyzikálny systém DryPol® odstráni vlhkosť, plesne a radón z muriva rýchlo, lacno, bez stavebných zásahov už od šiesteho mesiaca od spustenia ...   Zvoľte bezkontaktný systém vysúšania vlhkosti z muriva, ktorý si jednoducho objednajte prostredníctvom tejto webovej stránky.   PPrístroj na ekologické vysúšanie vlhkosti muriva Vám doručí dôveryhodná spoločnosť na dobierku. Po zostavení a kontrole môžete začať vysúšať murivo takmer ihneď.   Najskôr je treba prístroj za pomoci jednoduchého náradia zostaviť a umiestniť na vlhkú stenu podľa priloženého návodu.   Tešte sa z vysušeného muriva bez vlhkosti, baktérií, plesní, sporov a radónu už od šiesteho mesiaca od spustenia.

Vysušenie vlhkých múrov a garancia na funkcie i výsledky vysušovania

DryPol® - kompletné bezkontaktné vysušovanie vlhkého muriva bez stavebných zásahov s následnou kompletnou hydroizoláciou stavieb elektrofyzikálnou technológiou DryPol® | Vysusovanie-Sanacie-Muriva.skPo kompletnom vysušení muriva celého objektu spolu s kompletným odstránením plesní z muriva pôsobí tato bezkontaktá technológia DryPol®  ako trvalá ekologická hydroizolácia celej stavby po dobu najmenej päťdesiat rokov. S unikátnym českým obľúbeným elektrofyzikálnym prístrojom DryPol®  obstarávate trvalú, kvalitnú a lacnú hydroizoláciu Vášho domu a najmenej jeho kompletné vyušenie, teda suchú stavbu a zdravé prostredie pre Vás a niekoľko nasledujúcich generácií.

Navyše niektorí majitelia vlhkých nehnuteľností si želajú mať istotu o funkcii prístroja. 

Za 300,- € máte možnosť zaobstarať si PLNÚ GARANCIU na vrátenie prostriedkov za prístroj za predpokladu jeho vrátenia. Podmienkou je prevedenie odborného meraní vlhkosti muriva certifikovanou firmou. 300,- € neplatíte ihneď, ale v rámci dodatočnej objednávky medzi 36. a 48. mesiacom prevádzky prístroja.

9
Your rating: None Average: 9 (1 vote)

Sanacie vlhkosti a vysusovanie vlhkého muriva unikátnou metódou DryPol System® s následnou kompletnou hydroizoláciou stavieb |  Vysusovanie-Sanacie-Muriva.sk

DryPol System ® patrí medzi najvyspelejšie technológie na trhu vysušovanie vlhkosti muriva a hydroizolácie stavieb | Vysusovanie-Sanacie-Muriva.sk

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer

TOPlist