rápia Vás mokrá pivnica, vlhké steny a vlhkosť, radón a plesne v dome ? Na problémy s vlhkosťou máme riešenie ! Elektrofyzikálny systém DryPol® odstráni vlhkosť, plesne a radón z muriva rýchlo, lacno, bez stavebných zásahov už od šiesteho mesiaca od spustenia ...   Zvoľte bezkontaktný systém vysúšania vlhkosti z muriva, ktorý si jednoducho objednajte prostredníctvom tejto webovej stránky.   PPrístroj na ekologické vysúšanie vlhkosti muriva Vám doručí dôveryhodná spoločnosť na dobierku. Po zostavení a kontrole môžete začať vysúšať murivo takmer ihneď.   Najskôr je treba prístroj za pomoci jednoduchého náradia zostaviť a umiestniť na vlhkú stenu podľa priloženého návodu.   Tešte sa z vysušeného muriva bez vlhkosti, baktérií, plesní, sporov a radónu už od šiesteho mesiaca od spustenia.

Vyhlásenie o prístupnosti

Tvorca týchto WWW stránok, vyhlasuje, že tieto stránky spĺňajú všetky dôležité zásady prístupnosti podľa metodiky Blind Friendly Web - projektu Zjednotenej organizácie slabozrakých a nevidomých i WCAG 2.0. Všetky texty sú definované v relatívnych jednotkách a je možné ich jednoducho zväčšovať a zmenšovať pomocou štandardných nástrojov internetových prehliadačov.

Usporiadanie a ovládanie stránok je navrhnuté tak, aby stránky boli dostupné ako pre alternatívne prehliadače, tak i pre osoby so špecifickými potrebami. Informácie, poskytované pomocou obrázkov, sú k dispozícii tiež v textovej podobe. Všetky odkazy na webe sa neotvárajú do rovnakého okna.

Štruktúra layoutu i obsahu je vytvorená štrukturálnym XHTML 1.0 Strict. Vizuálna prezentácia potom pomocou kaskádových štýlov (CSS 2); informačná hodnota webu zostáva zachovaná i bez ich použitia. Používanie kaskádových štýlov je možné vypnúť pomocou štandardných funkcií internetových prehliadačov ak túto funkciu podporujú.

Sanacie vlhkosti a vysusovanie vlhkého muriva unikátnou metódou DryPol System® s následnou kompletnou hydroizoláciou stavieb |  Vysusovanie-Sanacie-Muriva.sk

DryPol System ® patrí medzi najvyspelejšie technológie na trhu vysušovanie vlhkosti muriva a hydroizolácie stavieb | Vysusovanie-Sanacie-Muriva.sk

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer

TOPlist