rápia Vás mokrá pivnica, vlhké steny a vlhkosť, radón a plesne v dome ? Na problémy s vlhkosťou máme riešenie ! Elektrofyzikálny systém DryPol® odstráni vlhkosť, plesne a radón z muriva rýchlo, lacno, bez stavebných zásahov už od šiesteho mesiaca od spustenia ...   Zvoľte bezkontaktný systém vysúšania vlhkosti z muriva, ktorý si jednoducho objednajte prostredníctvom tejto webovej stránky.   PPrístroj na ekologické vysúšanie vlhkosti muriva Vám doručí dôveryhodná spoločnosť na dobierku. Po zostavení a kontrole môžete začať vysúšať murivo takmer ihneď.   Najskôr je treba prístroj za pomoci jednoduchého náradia zostaviť a umiestniť na vlhkú stenu podľa priloženého návodu.   Tešte sa z vysušeného muriva bez vlhkosti, baktérií, plesní, sporov a radónu už od šiesteho mesiaca od spustenia.

Majitelia vlhkých domov veľmi často s vykonaním sanácie vlhkosti muriva otáľajú

Mnoho budov v našich mestách i dedinách sa stretáva s problémom, ktorý popisujeme ako vlhké murivo

Mnoho, a nielen obytných, starších budov v našich mestách i dedinách sa stretáva s problémom, ktorý popisujeme ako vlhké murivo. Na povrchu vlhkého muriva sa tvorí najčastejšie tmavosivé zafarbenie a vyrastajú na ňom zdraviu škodlivé plesne a iné mikroorganizmy, ktoré nám môžu výrazne skomplikovať život. Plesne na vlhkom murive sú však aj neskorým indikátorom, že sa v murive deje niečo, čo nie je celkom v poriadku - v objekte sa prejavuje vlhkosť, a veľmi často sa jedná o vlhkosť vzlínajúcu. Obývanie vlhkých miestností s vlhkými múrmi je zdraviu škodlivé a objekty v dôsledku zvýšenej vlhkosti podstatne rýchlejšie chátrajú, alebo sú vlhkosťou a plesňami priamo znehodonocované. Vlhké murivo akejkoľvek stavby teda výrazne obmedzuje alebo znemožňuje užívanie obytných, komerčných i historických objektov.

Vlhké murivo napadnuté vzlínajúcou vlhkosťou patrí faktory zhoršujúce životné prostredie

Vlhké murivo napadnuté vzlínajúcou vlhkosťou patrí medzi najvýraznejšie faktory zhoršujúce životné prostredie podobne ako napríklad chemické látky v ovzduší. Majitelia vlhkých domov veľmi často s vykonaním sanácie vlhkosti muriva otáľajú práve z dôvodov nešetrnosti deštruktívnych technológií voči stavbe samotnej a jej obyvateľom. Samozrejme, že výraznú úlohu takisto zohrávajú vysoké finančné náklady na realizáciu podrezania muriva či chemickej injektáže. Ako teda vykonať sanáciu vlhkosti muriva bez stavebných zásahov rýchlo, ekologicky a lacno tak, aby sme stavbe postihnutej vzlínajúcou vlhkosťou ešte viac neuškodili? Sanácia vlhkosti rýchlo, lacno a bez stavebných zásahov je možná unikátnou technológiou DryPol, fungujúcou na elektrofyzikálnom princípe elektroosmózy.

Technológia sanácie vlhkosti muriva elektroosmózou DryPol, Vás zbaví vzlínajúcej vlhkosti muriva

Ako na vlhké murivo ? Elektroosmóza DryPol - Lien na vlhké murivoNajmodernejšie, počítačom riadené generátory magnetických pulzov nabíjajú molekuly vody obsiahnutej v murive kladným elektrickým nábojom a voda tak odchádza z muriva do podložia stavby, teda tam, odkiaľ sa do vášho muriva dostala. To všetko bez náročných a nákladných stavebných zásahov a najmä šetrne k okolitému prostrediu. Ekologická, k stavbe šetrná a najmä finančne dostupná technológia sanácie vlhkosti muriva elektroosmózou, teda unikátna technológia DryPol, Vás zbaví vzlínajúcej vlhkosti najdlhšie do troch rokov od inštalácie. Na základe našich dlhoročných skúseností v oblasti odvlhčovania stavieb môžeme povedať, že ich prevažná väčšina je od vlhkosti vysušená už druhým rokom. Technológia elektroosmózy, unikátny český výrobok DryPol, odstráni vlhkosť z muriva úplne spoľahlivo, bez akéhokoľvek vedľajšieho vplyvu na okolité prostredie. Jeho účinnosť a bezporuchový chod sú preverené experimentálne a stovkami inštalácií v Európe i prakticky.

10
Your rating: None Average: 10 (1 vote)

Sanacie vlhkosti a vysusovanie vlhkého muriva unikátnou metódou DryPol System® s následnou kompletnou hydroizoláciou stavieb |  Vysusovanie-Sanacie-Muriva.sk

DryPol System ® patrí medzi najvyspelejšie technológie na trhu vysušovanie vlhkosti muriva a hydroizolácie stavieb | Vysusovanie-Sanacie-Muriva.sk

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer

TOPlist