rápia Vás mokrá pivnica, vlhké steny a vlhkosť, radón a plesne v dome ? Na problémy s vlhkosťou máme riešenie ! Elektrofyzikálny systém DryPol® odstráni vlhkosť, plesne a radón z muriva rýchlo, lacno, bez stavebných zásahov už od šiesteho mesiaca od spustenia ...   Zvoľte bezkontaktný systém vysúšania vlhkosti z muriva, ktorý si jednoducho objednajte prostredníctvom tejto webovej stránky.   PPrístroj na ekologické vysúšanie vlhkosti muriva Vám doručí dôveryhodná spoločnosť na dobierku. Po zostavení a kontrole môžete začať vysúšať murivo takmer ihneď.   Najskôr je treba prístroj za pomoci jednoduchého náradia zostaviť a umiestniť na vlhkú stenu podľa priloženého návodu.   Tešte sa z vysušeného muriva bez vlhkosti, baktérií, plesní, sporov a radónu už od šiesteho mesiaca od spustenia.

Nebezpečný radioaktívny radón a vzlínajúca vlhkost v murivu

Rádioaktívny nebezpečný prvok radón sa v podloží stavby viaže na vodu. Steny stavby, ktoré sú vlhké, teda postihnuté kapilárnou vzlínavou vlhkosťou, nasávajú z podložia stavby vlhkosť spoločne s rádioaktívnym radónom.

Radón sa pri odparovaní vlhkosti zo stien vnútri domov uvoľňuje a rozkladá na tzv. dcérske prvky, z ktorých jeden je napríklad polónium, nestabilný rádioaktívny prvok, najťažší zo skupiny chalkogénov. Bol objavený roku 1898 Máriou Curie - Sklodowskou a nesie meno na počesť jej rodnej vlasti, teda Poľska. Zo zdravotného hľadiska je polónium vysoko rizikový prvok a pri manipulácii s ním musia byť dodržiavané prísne bezpečnostné opatrenia.

Rádioaktívne a zdraviu nebezpečné prvky sa viažu na vodu obsiahnutú vo vlhkom murive

Radioaktívny nebezpčný Radón a vzlínajúca vlhkosť murivaTieto vysoko zdraviu nebezpečné prvky sa v miestnostiach vlhkej stavby postupne viažu na všadeprítomné prachové častice, ktoré vo vzduchu poletujú, a to aj pri maximálnej starostlivosti o hygienu tela či upratovanie v dome. Tieto ľudskému zdraviu veľmi nebezpečné prachové častice sa s každým nadýchnutím ukladajú do pľúc a ostatných telesných orgánov, kde v prípade vyšších koncentrácií spôsobujú ťažké ochorenia vrátane rakoviny pľúc a ďalších ohrozených orgánov. V takom prípade je najlepšie čo najskôr vykonať izoláciu proti radónovej záťaži, a to veľmi účinným spôsobom: totiž odstránením vlhkosti z muriva. Spolu s vlhkosťou sa zbavíme aj radónu, ktorý sa v murive nasiaknutom vodou nachádza. V takom prípade je najvhodnejšie zvoliť radónovou izoláciu, teda izoláciu proti radónu prostredníctvom bezkontaktnej ekologickej technológie vysúšania vlhkého muriva prístrojom DryPol®.

Izolácia proti radónu a zníženie radónovej záťaže stavby technológiou DryPol®

Koncentrácie radónu nie sú počas roka konštantné. Ako sa zistilo, v letných mesiacoch sú objemové aktivity radónu na nižšej úrovni ako v priebehu zimy. Radón sa počas dní, kedy je krajina nasiaknutá vodou kumuluje viac, a to platí samozrejme najmä o vlhkých stenách. Ak sa k tomuto stavu pridá súvislá snehová pokrývka, môžeme povedať, že pokiaľ nie sú v dome urobené izolácie proti radónu, stavba v sebe radón doslova hromadí. Navyše počas zimného obdobia dochádza v mnohých budovách k tzv. komínovému efektu, kedy prirodzené teplotné vrstvenie vzduchu má za dôsledok vytváranie mierneho podtlaku v poschodí stavby, a tým dochádza k nasávaniu radónu do objektu z podložia stavby. Chráňte seba a svojich blízkych ! Užitím bezkontaktnej ekologickej technológie vysúšania vlhkosti z muriva prístrojom DryPol® tiež odstránite zdraviu škodlivé plesne a alergény vnútri domu.

8
Your rating: None Average: 8 (1 vote)

Sanacie vlhkosti a vysusovanie vlhkého muriva unikátnou metódou DryPol System® s následnou kompletnou hydroizoláciou stavieb |  Vysusovanie-Sanacie-Muriva.sk

DryPol System ® patrí medzi najvyspelejšie technológie na trhu vysušovanie vlhkosti muriva a hydroizolácie stavieb | Vysusovanie-Sanacie-Muriva.sk

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer

TOPlist