rápia Vás mokrá pivnica, vlhké steny a vlhkosť, radón a plesne v dome ? Na problémy s vlhkosťou máme riešenie ! Elektrofyzikálny systém DryPol® odstráni vlhkosť, plesne a radón z muriva rýchlo, lacno, bez stavebných zásahov už od šiesteho mesiaca od spustenia ...   Zvoľte bezkontaktný systém vysúšania vlhkosti z muriva, ktorý si jednoducho objednajte prostredníctvom tejto webovej stránky.   PPrístroj na ekologické vysúšanie vlhkosti muriva Vám doručí dôveryhodná spoločnosť na dobierku. Po zostavení a kontrole môžete začať vysúšať murivo takmer ihneď.   Najskôr je treba prístroj za pomoci jednoduchého náradia zostaviť a umiestniť na vlhkú stenu podľa priloženého návodu.   Tešte sa z vysušeného muriva bez vlhkosti, baktérií, plesní, sporov a radónu už od šiesteho mesiaca od spustenia.

Vysušovanie muriva, odstranenie plesní a hydroizolácie stavieb elektroosmózou

Po niekoľkých mesiacoch technológie DryPol® začína voda v kapilárnych riečiskách vlhkého muriva odchádzať

DryPol - Odstránenie vlhkosti stavieb elektroosmózouElektrofyzikálna technológia DryPol® funguje na dvesto rokov známom princípe elektroosmózy. Po niekoľkých mesiacoch od inštalácie elektrofyzikálnej technológie pre vysušovanie vlhkosti muriva DryPol® začína voda v kapilárnych riečiskách vlhkého muriva odchádzať späť do pôdy. Elektrofyzikálny princíp elektroosmózy, kedy vzlínajúca vlhkosť vo vlhkom murive odchádza kapilárami - od + (plus) k - (mínus) pólu až do konečného vysušenia stavby, využíva zemský elektromagnetizmus. Keď sa už v našej nehnuteľnosti pleseň prejavila, je na čase sa vážne zamyslieť nad nutnosťou odborného zmerania vlhkosti muriva a jeho následnej sanácie pre odstránenie vlhkosti.

 

 

Plesne sú spravidla najmarkantnejším ukazovateľom skutočnosti, že vlhkosť v murive objektu dosiahla výrazných hodnôt

Plesne v murive sú spravidla najmarkantnejším ukazovateľom skutočnosti, že vlhkosť v murive objektu dosiahla výrazných hodnôt. Samozrejme je možné, že s ohľadom na použitý stavebný materiál alebo vykonané stavebné zásahy sa vlhkosť na vonkajších častiach muriva ešte plne neprejavila. Obyvatelia domu teda nemôžu s určitosťou vedieť, že ich stavba vlhne, čo znamená ohrozenie pre samu stavbu, tak predovšetkým pre jej obyvateľov. S počiatkom rastu plesní na akomkoľvek povrchu, vlhké murivo nevynímajúc, začínajú byť tieto plesne doslova nebezpečné, lebo produkujú milióny spór, ktoré potom vypúšťajú do všetkých priestorov nehnuteľnosti. Väčšina plesní sa vyznačuje negatívnym vplyvom na ľudský organizmus. Vyskúšajte unikátnu technológiu na sanáciu vlhkosti muriva elektroosmózou čo najskôr !

9
Your rating: None Average: 9 (1 vote)

Sanacie vlhkosti a vysusovanie vlhkého muriva unikátnou metódou DryPol System® s následnou kompletnou hydroizoláciou stavieb |  Vysusovanie-Sanacie-Muriva.sk

DryPol System ® patrí medzi najvyspelejšie technológie na trhu vysušovanie vlhkosti muriva a hydroizolácie stavieb | Vysusovanie-Sanacie-Muriva.sk

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer

TOPlist